Archive for the ‘2013’ Category

Pohodové vánoční svátky

Pondělí, Prosinec 16th, 2013

Narozeniny aneb zvířátková oslava

Neděle, Prosinec 1st, 2013

Protože se mi loňská narozeninová oslava „Holky z naší školky“ moc líbila, domluvila jsem se s mamkou, že letos pozvu holky znovu – tentokrát na Zvířátkovou oslavu. Pozvala jsem Martinku a Terku, Zuzku, Šárku, Emičku, Markétku, Stelču a Adélku. Zuzka přinesla krásné zvířátkové masky a my jsme si pak ještě vyrobily další. Také jsme dělaly hvězdičky z korálků a pěkně jsme se vyřádily. Ticho bylo jen chvilku, když jsme baštily dort. Jinak bylo pořádně veselo.

Příměstský tábor pro správné kluky a holky – CEDR Plzeň

Sobota, Srpen 31st, 2013

Poslední prázdninový týden jsem chodila s Honzíkem Škarbanů, Maruškou Pokrupů a dalšíma kamarádama na příměstský tábor k Blance a Hance. Hráli jsme si na osadníky, chodili na výlety, sportovali, tvořili a jezdili na koních.

PT

Gymshow – Chrást 25.8.2013

Neděle, Srpen 25th, 2013

Předposlední prázdninový týden jsem byla na soustředění gymnastického oddílu Flik-Flak v Chrástu, kde jsme celý týden usilovně trénovaly na závěrečné vystoupení pro rodiče.

více foto zde: ADELKA fotogalerie Gymnastika Chrást
a nebo zde: FLIK-FLAK fotogalerie

FLIK-FLAK závody ve sportovní gymnastice

Čtvrtek, Květen 23rd, 2013

Ve čtvrtek 23.května jsem se zúčastnila prvních opravdových závodů ve sportovní gymnastice a předvedla jsem všem, co jsem se za celý rok naučila na přípravném kroužku gymnastického oddílu Flik-Flak. Největší obavy jsem měla ze sestavy na hrazdě (hlavně z výmyku), ale nakonec se mi sestava povedla.

Jako druhá soutěžní disciplína byla sestava na koberci, moje nejoblíbenější.

S přeskokem přes švédskou bednu jsem se vypořádala takhle:

A na závěr sestava na lavičce – příprava na kladinu. Sice jsem trochu zapomněla na jeden prvek, ale paní cvičitelka mi včas napověděla :)

A výsledek:
Překvapivé první místo.
Huráááááááááá. Mám ZLATO!!!
Moje první medaile za PRVNÍ místo. Paráda.
Měla jsem velikánskou radost, stejně jako všichni, kteří mne přišli podpořit a já jim za to moc děkuji.

Dubnový koncert talentů ZUŠ Třemošná – 30.4.2013

Úterý, Duben 30th, 2013

Zde můžete shlédnout mé vystoupení na koncertu talentů ZUŠ Třemošná, kde jsem hrála na flétnu skladbu „Nový začátek“

Zimní dovolená Boží Dar 2013

Úterý, Březen 5th, 2013

O jarních prázdninách jsme vyrazili na staré známé místo – do penzionu Schneeberg na Božím Daru v Krušných horách. Stejně jako loni a předloni jsem se zůčastnila závodů v obřím slalomu. Předloni jsem byla čtvrtá, loni třetí a letos jsem si strašně moc přála být na druhém místě. A co myslíte, jak to dopadlo? Povedlo se, moje přání se opravdu splnilo a já vybojovala krásné druhé místo hned za Kačenkou. :)